100. Rocznica Urodzin św. Jana Pawła II (AKTUALIZACJA)

  • by
parafia św. pawła bochnia

Janem Pawłem II” z okazji 100. rocznicy jego urodzin. Parafia św. pawła bochnia 16 grupa młodzieżowa przedstawi w kościele montaż słowno-muzyczny z okazji 100 rocznicy urodzin św. Włączając się w obchody 100. rocznicy urodzin św. Do 100. rocznicy urodzin św. Jana Pawła II z racji rocznicy urodzin. Parafia rzymskokatolicka św. Pawła Apostoła” znajduje się w miejscowości Bochnia. Siedziba znajduje się na Wyspiańskiego 25a. Korespondencję należy kierować na kod pocztowy: 32-700 Bochnia. Znajdujemy się w województwie małopolskim, powiat bocheński, gmina Bochnia. “Parafia rzymskokatolicka św. Parafia św. Andrzeja Apostoła w Porąbce Uszewskiej będzie świętować setną rocznicę urodzin św. Niektóre parafie już zdradzają, jak będą świętować 100. rocznicę urodzin Karola Wojtyły – św. Mszach św. sprzed Centrum Duszpasterskiego 100 sadzonek na 100. rocznicę urodzin Jana Pawła II. Następnie przedstawiciele Parafialnego Oddziału Akcji Katolickiej złożą bukiet w barwach papieskich przed pomnikiem Jana Pawła II, gdzie zostaną również zapalone znicze oraz odmówione modlitwy dziękczynne za jego życie, pontyfikat i świętość.

Zakończył się również czas oddawania prac na konkurs plastyczny dla dzieci „Jan Paweł II Wielki Polak i Wielki Pielgrzym”. Jan Paweł II otrzymywał w czasie audiencji jako prezenty. 19. W koncercie wystąpią Jan Wojdak, Eleni, Mateusz Mijal, siostry służebniczki dębickie oraz artyści i muzycy z Dębicy i całego kraju. Wyznaczonymi miejscami są: kościół sanktuaryjny, kaplice w Wisowej i Dębowej oraz kapliczki pomiędzy Potokami a Porębami przy drodze asfaltowej na wysypisko, krzyż papieski na skrzyżowaniu do Maślakowic i w Nadolu. Jana Pawła II parafia będzie się przygotowywać przez modlitewne triduum przy relikwiach Ojca Świętego. Jana Pawła II, parafia zaprasza do stworzenia teledysku „Cała Krynica tańczy dla Jana Pawła II”. Jana Pawła II w poniedziałek, 18 maja. Jana Pawła II, nabożeństwem majowym oraz uroczystą Mszą św. Z inicjatywy młodzieży organizowane jest symboliczne pielgrzymowanie do Wadowic, miejsca urodzin Jana Pawła II.

„100 godzin przed 100. rocznicą urodzin Jana Pawła II” rozpocznie się Msza św. Jana Pawła II, znajdującej się w kościele. Z okazji 100. rocznicy urodzin Jana Pawła II w niedzielę 17 maja parafianie będą się modlić przy jego relikwiach. W niedzielę 17 maja w kościele parafialnym zostanie poświęcona chorągiew Jana Pawła II, a proboszcz umieści złote serce w specjalnej gablocie jako wotum za łaski. 10 zostanie odprawiona uroczysta Msza św. Zapisy w zakrystii po Mszach św. W niedzielę 17 maja po wszystkich Mszach św. W niedzielę 17 maja po Mszach św. W niedzielę 17 maja o godz. Jodłowej w czwartek 14 maja o godz. To piękny pomnik, który jako parafianie z Jodłowej zbudujemy papieżowi na 100. rocznicę urodzin. Będzie polegało na tym, że chętne osoby na 100 godzin przed rocznicą urodzin Ojca Świętego wyruszą indywidualnie, rodzinnie lub w gronie przyjaciół w symbolicznej pielgrzymce (spacerze) do wyznaczonych miejsc na terenie parafii, pokonując przy tym kilka kilometrów, co po zsumowaniu da oczekiwany odcinek drogi z Jodłowej do Wadowic, tj. 159 km.

Sadzonki każde z dzieci posadzi w odpowiednim miejscu przy swoim domu. Modlitwa będzie trwała dzień i noc, bez przerwy przez 100 godzin. Modlitwa potrwa od czwartku 14 maja do soboty 16 maja. Nagranie tańca do utworu „Ojcze, prowadź mnie” należy wysłać do 17 maja. Janem Pawłem II 18 maja o godz. Janem Pawłem II o godz. Będzie on transmitowany na żywo na profilu Facebook miasta Dębica w niedzielę 17 maja o godz. Będzie to realizowane w ten sposób, że od godz. Janowi Pawłowi II wspólnota parafialna złoży nieustanną modlitwę różańcową trwającą sto godzin. W niedzielę 17 maja o 14.30 Telewizja Trwam wyemituje program słowno-muzyczny „Maryjo, Tobie zawierzyłem” w hołdzie Ojcu Świętemu Janowi Pawłowi II w setną rocznicę urodzin.

W niedzielę 17 maja 10 minut przed Mszą św. W niedzielę 17 maja po Mszy św. W sobotę 16 maja po wieczornym nabożeństwie majowym, ok. W poniedziałek 18 maja po nabożeństwie ze św. Miasto Dębica oraz parafia św. 18. Parafia zaprasza także do włączenia się w akcję modlitewną polegającą na odmawianiu Różańca. Zachęcamy parafian do nieustannego odmawiania Różańca przez 100 godzin w wyznaczonych intencjach. Wtedy odbędzie się specjalny modlitewny montaż słowno-muzyczny połączony z modlitwą różańcową, tak umiłowaną przez św. 9.00 i 10.30 odbędzie się spektakl słowno-muzyczny poświęcony papieżowi Polakowi. 20 odbędzie się czuwanie modlitewne „Godzina zachwytu nad Panem ze św.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *